Her Şey Çengelköy İçin.

Her şey Çengelköy için, Çengelköyspor için diyenler 26 Şubat Akşamı Safa Restaurant’ta 30. Yıl dayanışma yemeğinde bir araya geldiler.

 
Yaklaşık 600 kişi Çengelköyspor’un bu mutlu gününde 30 yıldır var olan ve yüzlerce sporcunun spor yaptığı kulüp sporcuları yöneticiler ve taraftar hep beraber bir yumak oluşturdular.

 
Gecenin faturasının tümünü Kaan PEHLİVANOĞLU üstlenerek büyük bir jest yaptı. Kulüp Başkanı Can CUMURCU’nun bu yıl oluşturduğu bir araya getirdiği yönetim kurulu canla başla çalışarak maçların çoğuna gelerek sporcuların arkasında olduğunu gösterdi.

 
A takım bütün eksikliklerine rağmen başarılı bir sezon geçirerek İbrahim KARABAYRAKTAR yönetiminde grubunu 4. Olarak bitirdi.

 
Altyapı takımımız ise tüm yaş gruplarında mücadeleyi sürdürdü. Sabri DURMUŞ hocamızın yönetiminde parmak ısırtacak başarılara imza attılar. Özellikle 15 yaş takımımız İstanbul’da derece yaparak Türkiye Şampiyonasına katılma şansı elde etti. 17 yaş takımımızda grup lideri olarak maçlarına devam ediyorlar.

 
Artık Çengelköylü olduğunu hisseden herkesin bu başarılara imza atan kulübümüze ve oyuncularımıza sahip çıkması ve bu sahip çıkmanın hep sürmesini diliyorum.

 
Çengelköy’ün bazı tanınan simalarını bu dayanışma yemeklerinde, maçlarda, etkinliklerde göremiyoruz. İkili çekişmeleri, küskünlükleri bir kenara bırakıp herkesi Çengelköyspor için birlik, beraberliğe çağıran Can Cumurcu’nun bu görüşlerini buradan seslendirmek istiyorum.

 
Bu yıl özellikle kulübe sahip çıkan Onursal Başkan Ömer Seyfi AKTÜLÜN’e de yaptığı katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

 
Onlar mikrofonlardan kalabalıklara kuru kuru seslenmiyorlar. Fiilen spor’a, sporcuya destek oluyorlar. Biz de ilgilenelim, destekleyelim.
Bu haber 1329 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
YAZARIN DİĞER YAZILARI