CHP Üsküdar adayı kesinleşti Ahmet Kılıç aday olarak açıklandı

CHP Üsküdar adayı kesinleşti Ahmet Kılıç aday olarak açıklandı

Tarih 27 Ocak 2019, 19:29 YazdırBu haberi yazdır

CHP de aday adaylık süreci ekim ayında başlamıştı Üsküdar İlçe örgütünde altı aday adayı kendini tanıtmak için çalışmalarına başlamıştı.

CHP Üsküdar Adayı Ahmet kılıç oldu

 

CHP de aday adaylık süreci ekim ayında başlamıştı Üsküdar İlçe örgütünde altı aday adayı kendini tanıtmak için çalışmalarına başlamıştı. Bu adaylar arasından sıyrılan Ahmet Kılıç CHP Üsküdar ın adayı oldu.


 

CHP MYK'dan İstanbul'un ilçeleri için geçen Belediye Başkan adayları belli oldu.

CHP MYK, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplandı.

Gerçek Gündem'in edindiği bilgiye göre, Kılıçdaroğlu'nun MYK'nın onayına sunarak onaylattığı liste şöyle:


ÜSKÜDAR - Ahmet Kılıç


CHP Üsküdar belediye başkan adayı Ahmet Kılıç Gazetemize yaptığı açıklamada “Sözümüz var!

Üsküdarlıya.Sözümüz var!

Üsküdar’ı tarihi ile, kendi toplumsal özü yani Anadolu kültürü ile yeniden hak ettiği noktaya taşımaya.

 

Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış Üsküdar’ımızı yönetmeye geliyoruz.

 

Bu noktada; şahsımı bu göreve layık gören başta Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcılarımıza, CHP Parti Meclisi'ne, İl Başkanımıza, İBB Başkan adayımıza, İlçe Başkanımıza, İlçe Örgütümüze ve ilk günden bugüne daima yanımda olan tüm Üsküdarlılara şükranlarımı sunuyorum.

 

Güzel Günler Yakında! Martın Sonu Bahar “dedi.

 

BAHÇELİEVLER - Mehmet Ali Özkan

BAKIRKÖY - Bülent Kerimoğlu

BAŞAKŞEHİR - Abdülhadi Akbayrak

BAYRAMPAŞA - Remzi Akbayram

BEŞİKTAŞ - Rıza Akpolat

BEYKOZ - (BOŞ BIRAKILDI)

BÜYÜKÇEKMECE - Hasan Akgün

ÇATALCA - Cem Kara

ÇEKMEKÖY - Seyfettin Yıldırım

ESENYURT - Kemal Deniz Bozkurt

FATİH - Soner Özimer

GAZİOSMANPAŞA - Erkan Kaya

GÜNGÖREN - İsmet Yaşar

KADIKÖY - Şerdil Dara Odabaşı

KARTAL - Gökhan Yüksel

PENDİK - Mehmet Salih Usta

SANCAKTEPE - Özgen Nama

SİLİVRİ - Özcan Işıklar

SULTANBEYLİ - Ayhan Koç

SULTANGAZİ - Halil Bozkurt

ŞİLE - Ali Secaattin Güney

ŞİŞLİ- Fidan Aslan Eroğlu

TUZLA - Salim Gürsoy

ÜMRANİYE - Caafer Aktürk

ZEYTİNBUR - Adil Emecan

EYÜPSULTAN - Emel Bilenoğlu

SARIYER - Şükrü Genç

Ataşehir -Battal İlgezdi

 

Bu haber 2552 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER